Livethemer (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Group
am: ቡድን

en: yes
am: አዎ

en: none
am: ምንም

en: Page
am: ገጽ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Color
am: ቀለም

en: Position
am: ቦታ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Blocks
am: ጥምረቶች
