Livethemer (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (45 entries)

en: Item
ar: عنصر

en: Group
ar: المجموعة

en: yes
ar: نعم

en: On
ar: في

en: Size
ar: الحجم

en: Links
ar: روابط

en: None
ar: لا شيء

en: Image
ar: الصورة

en: none
ar: لا شيء

en: Font Size
ar: حجم الخط

en: Top
ar: الأعلى

en: Icon
ar: أيقونة

en: hidden
ar: مخفي

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Display
ar: العرض

en: Menu
ar: القائمة

en: no
ar: لا

en: Node
ar: العقدة

en: Page
ar: الصفحة

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Off
ar: إيقاف

en: Comment
ar: التعليق

en: Heading
ar: الترويسة

en: Normal
ar: طبيعي

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Table
ar: جدول

en: Color
ar: اللون

en: Square
ar: ميدان

en: Position
ar: الوضع

en: Georgia
ar: جورجيا

en: Lists
ar: قوائم

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Font Family
ar: عائلة الخطوط

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Font settings
ar: إعدادات الخطوط

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Italic
ar: مائل

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Underline
ar: خط سفلي

en: The %theme theme has been enabled.
ar: تم تفعيل الحلة %theme.

en: The %theme theme was not found.
ar: الحلة %theme غير موجودة.

en: visible
ar: ظاهر
