Livethemer (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (44 entries)

en: Group
bo: ཁག

en: yes
bo: ཡིན

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: None
bo: མེད།

en: Image
bo: པར་རིས

en: none
bo: མེད

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Top
bo: འགོ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: no
bo: མིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Position
bo: གནས་ས

en: Left
bo: གཡོན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Bold
bo: སྦོམ་བྲིས

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Italic
bo: གསེག་བྲིས

en: Uppercase
bo: ཆེ་བྲིས

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Underline
bo: འོག་ཐིག

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: Lowercase
bo: ཆུང་བྲིས

en: Font Color
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: The %theme theme has been enabled.
bo: བརྗོད་གཞི་%theme་ནུས་ཡོད་བཟོས་འདུག

en: The %theme theme was not found.
bo: བརྗོད་གཞི་%theme་རྙེད་མི་འདུག

en: Overline
bo: ཀླད་ཐིག

en: Line-through
bo: དཀྱིལ་ཐིག
