Livethemer (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (30 entries)

en: Item
cy: Eitem

en: yes
cy: ie

en: On
cy: Ymlaen

en: Size
cy: Maint

en: Links
cy: Dolenni

en: None
cy: Dim

en: Image
cy: Delwedd

en: none
cy: dim

en: Font Size
cy: Maint ffont

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: Display
cy: Dangos

en: Menu
cy: Dewislen

en: no
cy: na

en: Node
cy: Nod

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Comment
cy: Sylw

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Table
cy: Tabl

en: Color
cy: Lliw

en: Repeat
cy: Ail adrodd

en: Position
cy: Lleoliad

en: center
cy: canol

en: left
cy: chwith

en: right
cy: de

en: Font Family
cy: Teulu Ffont

en: Blocks
cy: Blociau

en: Font Color
cy: Lliw ffont
