Livethemer (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Item
gu: નંગ

en: Group
gu: સમૂહ

en: yes
gu: હા

en: On
gu: ચાલુ

en: Size
gu: માપ

en: Links
gu: કડીઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Node
gu: નોડ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Color
gu: રંગ

en: Lists
gu: યાદીઓ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
