Livethemer (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Item
km: ធាតុ

en: Group
km: ក្រុម

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Size
km: ទំហំ

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: none
km: គ្មាន

en: Top
km: កំពូល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: no
km: ទេ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Page
km: ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Heading
km: ក្បាល

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Table
km: តារាង

en: Color
km: ពណ៌

en: Georgia
km: ហ្សក​ហ្ស៊ី

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: The %theme theme has been enabled.
km: ស្បែក​ %theme ​ត្រូវ​បាន​បើក​ ។

en: The %theme theme was not found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ស្បែក​ %theme ​ទេ ។
