Livethemer (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Item
sk: Položka

en: Group
sk: Skupina

en: yes
sk: áno

en: On
sk: Zapnúť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Links
sk: Odkazy

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: none
sk: žiadne

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Top
sk: Navrch

en: Icon
sk: Ikona

en: hidden
sk: skryté

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Display
sk: Zobraziť

en: no
sk: nie

en: Node
sk: Uzol

en: Page
sk: Strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Comment
sk: Komentár

en: Heading
sk: Nadpis

en: Normal
sk: Normálny

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Table
sk: Tabuľka

en: Color
sk: Farba

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Position
sk: Pozícia

en: center
sk: na stred

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Font Family
sk: Typ písma

en: Tabs
sk: Záložky

en: Font settings
sk: Nastavenia písma

en: Bold
sk: Hrubé

en: Blocks
sk: Bloky

en: Italic
sk: Šikmé

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Regions
sk: Regióny

en: Fonts
sk: Písma

en: The %theme theme has been enabled.
sk: Téma vzhľadu %theme bola zapnutá.

en: The %theme theme was not found.
sk: Téma vzhľadu %theme nebola nájdená.

en: visible
sk: zobrazené

en: Table data
sk: Údaje v tabuľke
