Livethemer (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Background
ug: تەگلىك

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: no
ug: ياق

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Border
ug: چۆرىسى

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Color
ug: رەڭ

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Bold
ug: توم

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Italic
ug: يانتۇ

en: Underline
ug: ئاستى سىزىق

en: Circle
ug: چەمبەر

en: Disc
ug: دىسكا
