Livethemer (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Item
ur: شے

en: Group
ur: گروپ

en: yes
ur: جی ہاں

en: On
ur: آن

en: Size
ur: حجم

en: Links
ur: لنکس

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Image
ur: تصویر

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Icon
ur: آئیکن

en: hidden
ur: پوشیدہ

en: Menu
ur: مینیو

en: Node
ur: نوڈ

en: Page
ur: صفحہ

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Normal
ur: عمومی

en: Color
ur: رنگ

en: Blocks
ur: بلاکس
