Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Group
af: Groep

en: yes
af: ja

en: On
af: Op

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: Image
af: Beeld

en: none
af: geen

en: Node
af: Mode

en: Page
af: Bladsy

en: Comment
af: Kommentaar

en: Normal
af: Normaal

en: Table
af: Tabel

en: Color
af: Kleur

en: left
af: links

en: right
af: regs

en: Blocks
af: Blokke
