Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Group
ast: Grupu

en: yes
ast: Sí

en: Size
ast: Tamañu

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: none
ast: nengún

en: Top
ast: Cimeru

en: Display
ast: Pantalla

en: Menu
ast: Menú

en: no
ast: non

en: Node
ast: Noyu

en: Page
ast: Páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Comment
ast: Comentariu

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Table
ast: Tabla

en: Georgia
ast: Xeorxa

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
