Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Group
bg: Група

en: yes
bg: да

en: On
bg: Включи

en: Size
bg: Размер

en: Links
bg: Връзки

en: None
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: none
bg: не

en: Top
bg: Връх

en: hidden
bg: скрит

en: Display
bg: Дисплей

en: Menu
bg: Меню

en: no
bg: не

en: Node
bg: Материал

en: Page
bg: Страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Off
bg: Изключи

en: Comment
bg: Коментар

en: Table
bg: Таблица

en: Color
bg: Цвят

en: Right
bg: Дясно

en: Blocks
bg: Блокове
