Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (47 entries)

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: yes
el: ναι

en: On
el: Ανοικτό

en: Size
el: Μέγεθος

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: None
el: Κανένα

en: Image
el: Εικόνα

en: none
el: κανένα

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Top
el: Κορυφή

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: hidden
el: κρυφό

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Menu
el: Μενού

en: no
el: όχι

en: Node
el: Κόμβος

en: Page
el: Σελίδα

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Off
el: Κλειστό

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Normal
el: Κανονικό

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Table
el: Πίνακας

en: Color
el: Χρώμα

en: Position
el: Θέση

en: center
el: κέντρο

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: Georgia
el: Γεωργία

en: Lists
el: Λίστες

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Bold
el: Έντονα

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Italic
el: Πλάγια

en: Shadow
el: Σκιά

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Underline
el: Υπογράμμιση

en: Font Color
el: Χρώμα γραμματοσειράς

en: The %theme theme has been enabled.
el: Η θεματική παραλλαγή %theme έχει ενεργοποιηθεί.

en: The %theme theme was not found.
el: Η θεματική παραλλαγή %theme δεν βρέθηκε.
