Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (55 entries)

en: Item
fi: Nimike

en: Group
fi: Ryhmä

en: yes
fi: kyllä

en: On
fi: Käytössä

en: Size
fi: Koko

en: Links
fi: Linkit

en: None
fi: Ei mitään

en: Image
fi: Kuva

en: none
fi: ei yhtään

en: Background
fi: Tausta

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Icon
fi: Ikoni

en: hidden
fi: piilotettu

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Display
fi: Näyttö

en: Menu
fi: Valikko

en: no
fi: ei

en: Page
fi: Sivu

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Off
fi: Pois päältä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Normal
fi: Normaali

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Border
fi: Raja

en: Table
fi: Taulukko

en: Color
fi: Väri

en: Repeat
fi: Toisto

en: Padding
fi: Täyte

en: Square
fi: Neliö

en: Position
fi: Sijoitus

en: Lists
fi: Listat

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Font settings
fi: Fonttiasetukset

en: Bold
fi: Lihavoitu

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Border Color
fi: Reunan väri

en: Italic
fi: Kursivoitu

en: Uppercase
fi: Muunna isoiksi kirjaimiksi

en: Pager
fi: Sivutus

en: Underline
fi: Alleviivattu

en: Regions
fi: Alueet

en: Fonts
fi: Fontit

en: Lowercase
fi: Muunna pieniksi kirjaimiksi

en: Font Color
fi: Fontin väri

en: The %theme theme has been enabled.
fi: Teema %theme on otettu käyttöön.

en: The %theme theme was not found.
fi: Teemaa %theme ei löytynyt.

en: static
fi: staattinen

en: Overline
fi: Yliviivaa

en: Line-through
fi: Läpiviiva
