Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: yes
ht: Wi

en: On
ht: Ouvè

en: Size
ht: Grosè

en: Image
ht: Imaj

en: Icon
ht: Ikon

en: no
ht: Non

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Comment
ht: Komantè
