Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Group
jv: Grup

en: yes
jv: ya

en: Size
jv: Ukuran

en: Links
jv: Tautan

en: None
jv: Nihil

en: Image
jv: Gambar

en: none
jv: ora ana

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Icon
jv: Ikon

en: Display
jv: Tampilan

en: no
jv: ora

en: Page
jv: Kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Comment
jv: Komèntar

en: Heading
jv: Irahan

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Table
jv: Tabel

en: Color
jv: Kelir

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Font settings
jv: S

en: Blocks
jv: Blok

en: The %theme theme has been enabled.
jv: Téma %theme uwis diuripaké.

en: The %theme theme was not found.
jv: Téma %theme ora ditemokaké.
