Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: yes
kk: Иә

en: Size
kk: Көлем

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Image
kk: Сурет

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Menu
kk: Мәзір

en: Node
kk: Түйін

en: Page
kk: Бет

en: Comment
kk: Пікір

en: Table
kk: Кесте

en: Color
kk: Түс

en: Blocks
kk: Блоктар
