Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Item
ku: دانە

en: Group
ku: گرووپ

en: yes
ku: بەڵێ

en: Size
ku: قەبارە

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: none
ku: هیچ

en: Top
ku: سەرەوە

en: Menu
ku: پێڕست

en: no
ku: نەخێر

en: Node
ku: گرێ

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Table
ku: خشتە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Georgia
ku: جۆرجیا

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: The %theme theme has been enabled.
ku: ڕووکاری %theme چالاککرا.

en: The %theme theme was not found.
ku: ڕووکاری %theme نەدۆزرایەوە.
