Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Item
ml: ഇനം

en: yes
ml: അതെ

en: On
ml: ഓൺ

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Menu
ml: മെനു

en: Node
ml: നോഡ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Color
ml: നിറം
