Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Group
os: Къорд

en: yes
os: ойы

en: Size
os: Ас

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: none
os: нæй
