Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Group
ps: ګروپ

en: yes
ps: هو

en: Size
ps: كچه

en: Links
ps: تړوني

en: None
ps: هېڅ يو

en: Image
ps: انځور

en: hidden
ps: پټ

en: Menu
ps: غورنۍ

en: no
ps: نه

en: Page
ps: پاڼه

en: Comment
ps: تبصره

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Table
ps: لښتيال

en: Color
ps: رنګ

en: Position
ps: ځاى

en: Lists
ps: لړونه

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Bold
ps: زغرد

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Italic
ps: رېوند

en: Underline
ps: كرښن
