Livethemer (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Group
bs: Grupa

en: yes
bs: da

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: none
bs: ništa

en: Display
bs: Prikaz

en: Menu
bs: Meni

en: Node
bs: Nod

en: Page
bs: Strana

en: Comment
bs: Komentar

en: Normal
bs: Normalno

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Table
bs: Tabela

en: Color
bs: Boja

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Blocks
bs: Blokovi
