Livethemer (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Item
ca: Element

en: Group
ca: Grup

en: yes
ca: sí

en: On
ca: Actiu

en: Size
ca: Mida

en: Links
ca: Enllaços

en: None
ca: Cap

en: Image
ca: Imatge

en: none
ca: cap

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Background
ca: Fons

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Top
ca: Part superior

en: Icon
ca: Icona

en: hidden
ca: ocult

en: Display
ca: Visualització

en: Menu
ca: Menú

en: Page
ca: Pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Off
ca: Inactiu

en: Comment
ca: Comentari

en: Heading
ca: Capçalera

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Border
ca: Vora

en: Table
ca: Taula

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Square
ca: Quadrat

en: Position
ca: Posició

en: center
ca: centrada

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: Georgia
ca: Geòrgia

en: Lists
ca: Llistes

en: Buttons
ca: Botons

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Font Family
ca: Família de la font

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Font settings
ca: Configuració del tipus de lletra

en: Bold
ca: Negreta

en: Blocks
ca: Blocs

en: Italic
ca: Cursiva

en: Pager
ca: Paginador

en: Underline
ca: Subratllat

en: Tables
ca: Taules

en: The %theme theme has been enabled.
ca: S'ha habilitat el tema %theme.

en: The %theme theme was not found.
ca: No s'ha trobat el tema %theme.

en: Wrapper
ca: Contenidor

en: auto
ca: automàtic
