Livethemer (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (49 entries)

en: Item
et: Kirje

en: Group
et: Grupp

en: yes
et: jah

en: On
et: Sees

en: Size
et: Suurus

en: Links
et: Lingid

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: none
et: puudub

en: Background
et: Taust

en: Top
et: Ülesse

en: Icon
et: Ikoon

en: hidden
et: peidetud

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Display
et: Kuva

en: Menu
et: Menüü

en: no
et: ei

en: Node
et: Postitus

en: Page
et: Lehekülg

en: Bottom
et: Alumine

en: Off
et: Väljas

en: Comment
et: Kommentaar

en: Heading
et: Pealkiri

en: Normal
et: Tavaline

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Border
et: Piirjoon

en: Table
et: Tabel

en: Color
et: Värv

en: Square
et: Ruut

en: Position
et: Asukoht

en: center
et: keskele

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: Georgia
et: Gruusia

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Buttons
et: Nupud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Tabs
et: Sakid

en: Bold
et: Rasvane

en: Blocks
et: Plokid

en: Italic
et: Kursiiv

en: Pager
et: Lehitseja

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Regions
et: Regioonid

en: The %theme theme has been enabled.
et: Teema %theme on aktiveeritud.

en: The %theme theme was not found.
et: Teemat %theme ei leitud.

en: visible
et: nähtav
