Livethemer (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Group
fil: Grupo

en: yes
fil: oo

en: none
fil: wala

en: Page
fil: Pahina

en: Comment
fil: Puna

en: Blocks
fil: Mga tipak

en: Regions
fil: Rehiyon
