Livethemer (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Group
hy: Խումբ

en: yes
hy: այո

en: Size
hy: Չափ

en: Links
hy: Հղումներ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: none
hy: ոչ մի

en: Top
hy: Վերև

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: no
hy: ոչ

en: Node
hy: Նոդ

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Color
hy: Գույն

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: Left
hy: Ձախ

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: The %theme theme has been enabled.
hy: %theme թեման ակտիվացվել է:
