Livethemer (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (48 entries)

en: Item
lt: Elementas

en: Group
lt: Grupė

en: yes
lt: taip

en: On
lt: Įjungta

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: none
lt: joks

en: Top
lt: Viršus

en: Icon
lt: Piktograma

en: hidden
lt: paslėptas

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Display
lt: Rodymas

en: Menu
lt: Meniu

en: no
lt: ne

en: Node
lt: Mazgas

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Off
lt: Išjungta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Heading
lt: Antraštė

en: Normal
lt: Normalus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Table
lt: Lentelė

en: Color
lt: Spalva

en: Square
lt: Kvadratas

en: Position
lt: Pozicija

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Font settings
lt: Šrifto nustatymai

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Regions
lt: Regionai

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: The %theme theme has been enabled.
lt: Tema %theme buvo įjungta.

en: Table data
lt: Lentelės duomenys
