Livethemer (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Group
mr: समुह

en: yes
mr: हो

en: On
mr: वर

en: Size
mr: आकार

en: Links
mr: दुवे

en: None
mr: काहीच नाही

en: Image
mr: छायाचित्र

en: none
mr: काहीच नाही

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Display
mr: दाखवा

en: Node
mr: शाखा

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Normal
mr: साधारण

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Color
mr: रंग

en: Position
mr: स्थान
