Livethemer (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Item
ne: वस्तु

en: Group
ne: समूह

en: yes
ne: हो

en: On
ne: माथि

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Top
ne: माथि

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Menu
ne: मेनु

en: no
ne: हैन

en: Node
ne: नोड

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Normal
ne: साधारण

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Table
ne: तालिका

en: Color
ne: रंग

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Bold
ne: बोल्ड

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Font Color
ne: फन्ट रङ
