Livethemer (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (62 entries)

en: Group
nl: Groep

en: yes
nl: ja

en: On
nl: Aan

en: Size
nl: Grootte

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: none
nl: geen

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Top
nl: Bovenaan

en: Icon
nl: Pictogram

en: hidden
nl: verborgen

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Display
nl: Weergeven

en: no
nl: nee

en: Page
nl: Pagina

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Off
nl: Uit

en: Comment
nl: Reactie

en: Heading
nl: Koptekst

en: Normal
nl: Normaal

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Border
nl: Rand

en: Table
nl: Tabel

en: Color
nl: Kleur

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Square
nl: Vierkant

en: Position
nl: Positie

en: center
nl: gecentreerd

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Georgia
nl: Georgië

en: Lists
nl: Lijsten

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Font Family
nl: Font familie

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Font settings
nl: Lettertype instellingen

en: Bold
nl: Vet

en: Blocks
nl: Blokken

en: Italic
nl: Cursief

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: Pager
nl: Paginering

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: absolute
nl: absoluut

en: Margin
nl: Marge

en: Regions
nl: Gebieden

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Tables
nl: Tabellen

en: Lowercase
nl: Kleine letter

en: Font Color
nl: Tekstkleur

en: Circle
nl: Cirkel

en: Typography
nl: Typographie

en: The %theme theme has been enabled.
nl: Het thema %theme is ingeschakeld.

en: The %theme theme was not found.
nl: Het thema %theme is niet gevonden.

en: static
nl: vast

en: auto
nl: automatisch

en: visible
nl: zichtbaar

en: Disc
nl: Schijf
