Livethemer (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
