Livethemer (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Group
sl: Skupina

en: yes
sl: da

en: Size
sl: Velikost

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: none
sl: nič

en: Top
sl: Na vrhu

en: Display
sl: Prikaz

en: Menu
sl: Meni

en: Node
sl: Vozlišče

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Comment
sl: Komentar

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Table
sl: Tabela

en: Color
sl: Barva

en: Position
sl: Položaj

en: Blocks
sl: Bloki
