Livethemer (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: none
ta: இல்லை

en: Menu
ta: பட்டி

en: Node
ta: கணு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Color
ta: நிறம்
