Livethemer (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Item
te: అంశం

en: Group
te: సమూహం

en: yes
te: అవును

en: Size
te: కొలత

en: Links
te: లంకెలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Image
te: బొమ్మ

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Top
te: పైన

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Display
te: చూపు

en: Menu
te: మెనూ

en: no
te: కాదు

en: Page
te: పేజీ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Normal
te: సాధారణ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Table
te: పట్టిక

en: Color
te: రంగు

en: Position
te: స్థానం

en: Georgia
te: జార్జియా

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: The %theme theme was not found.
te: %theme అన్న అలంకారం కనబడలేదు.
