Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Group
az: Qrup

en: yes
az: bəli

en: On
az: Aktiv

en: Size
az: Ölçü

en: Links
az: Linklər

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: none
az: yoxdur

en: Icon
az: İconka

en: hidden
az: gizli

en: Display
az: Monitor

en: Menu
az: Menyu

en: no
az: yox

en: Node
az: Material

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Comment
az: Şərh

en: Heading
az: Başlıq

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Table
az: Cədvəl

en: Color
az: Rəng

en: Square
az: Kvadrat

en: Position
az: Vəzifə

en: Georgia
az: Gürcüstan

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Tabs
az: Tablar

en: Blocks
az: Bloklar

en: Pager
az: Peycer
