Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Item
be: Элемент

en: Group
be: Група

en: yes
be: так

en: On
be: На

en: Size
be: Памер

en: Links
be: Спасылкі

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image
be: Малюнак

en: none
be: няма

en: Top
be: Верх

en: Display
be: Паказ

en: Menu
be: Меню

en: no
be: не

en: Node
be: Вузел

en: Page
be: Старонка

en: Bottom
be: Знізу

en: Comment
be: Каментар

en: Heading
be: Загаловак

en: Normal
be: Нармальны

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Table
be: Табліца

en: Color
be: Колер

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: center
be: цэнтар

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: Georgia
be: Грузія

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Blocks
be: Блокі

en: Pager
be: Гартальнік

en: The %theme theme has been enabled.
be: Тэма  %theme была актывізавана.

en: The %theme theme was not found.
be: Тэма %theme не была знойдзена.
