Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: Item
cs: Položka

en: Group
cs: Skupina

en: yes
cs: ano

en: On
cs: Zapnuto

en: Size
cs: Velikost

en: Links
cs: Odkazy

en: None
cs: Žádné

en: Image
cs: Obrázek

en: none
cs: žádné

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: Top
cs: Nahoru

en: Icon
cs: Ikona

en: hidden
cs: skryto

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Display
cs: Zobrazit

en: no
cs: ne

en: Node
cs: Uzly

en: Page
cs: Stránka

en: Bottom
cs: Dole

en: Off
cs: Vypnuto

en: Comment
cs: Komentář

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Normal
cs: Normální

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Table
cs: Tabulka

en: Color
cs: Barvy

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Position
cs: Pozice

en: Lists
cs: Seznamy

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Font Family
cs: Řez písma

en: Tabs
cs: Záložky

en: Font settings
cs: Nastavení fontu

en: Bold
cs: Tučné

en: Blocks
cs: Bloky

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Underline
cs: Podtržení

en: Regions
cs: Regiony

en: Fonts
cs: Fonty

en: The %theme theme has been enabled.
cs: Téma vzhledu %theme bylo povoleno.

en: The %theme theme was not found.
cs: Téma vzhledu %theme nebylo nalezeno.
