Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Item
he: פריט

en: Group
he: קבוצה

en: yes
he: סוגים

en: On
he: פעיל

en: Size
he: גודל

en: Links
he: קישורים

en: None
he: ללא

en: Image
he: תמונה

en: none
he: ללא

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Top
he: עליון

en: Icon
he: סמל

en: hidden
he: מוסתר

en: Dimensions
he: מימדים

en: Display
he: תצוגה

en: Menu
he: תפריט

en: no
he: לא

en: Node
he: פריט תוכן

en: Page
he: דף

en: Bottom
he: למטה

en: Off
he: כבוי

en: Comment
he: תגובה

en: Heading
he: כותרת

en: Normal
he: נורמלי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Table
he: טבלה

en: Color
he: צבע

en: Repeat
he: חזור

en: Square
he: רבוע

en: Position
he: מיקום

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Lists
he: רשימות

en: Buttons
he: כפתורים

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Tabs
he: לשוניות

en: Bold
he: מודגש

en: Blocks
he: בלוקים

en: Italic
he: אלכסון

en: Pager
he: דפדוף

en: Underline
he: קו תחתון

en: Tables
he: טבלאות

en: Font Color
he: צבע גופן

en: The %theme theme has been enabled.
he: הופעלה ערכת העיצוב %theme.

en: The %theme theme was not found.
he: ערכת העיצוב %theme לא נמצאה.
