Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: Group
ka: ჯგუფი

en: yes
ka: დიახ

en: On
ka: ჩართვა

en: Size
ka: ზომა

en: Links
ka: ბმულები

en: None
ka: არცერთი

en: Image
ka: სურათი

en: none
ka: არცერთი

en: Top
ka: ზედა

en: hidden
ka: დამალული

en: Display
ka: ჩვენება

en: Menu
ka: მენიუ

en: no
ka: არა

en: Page
ka: გვერდი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Off
ka: გამორთვა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Table
ka: ცხრილი

en: Color
ka: ფერი

en: Position
ka: პოციზია

en: Georgia
ka: საქართველო

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Italic
ka: დახრილი
