Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Item
lv: Ieraksts

en: Group
lv: Grupa

en: yes
lv: jā

en: On
lv: Aktīvs

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: None
lv: Nav

en: Image
lv: Attēls

en: none
lv: neviens

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Background
lv: Fons

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Top
lv: Augša

en: Icon
lv: Ikona

en: hidden
lv: slēpts

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Display
lv: Ekrāns

en: Menu
lv: Izvēlne

en: no
lv: nē

en: Node
lv: Mezgls

en: Page
lv: Lapa

en: Bottom
lv: Apakša

en: Off
lv: Izslēgts

en: Comment
lv: Komentārs

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Normal
lv: Normāls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Table
lv: Tabula

en: Color
lv: Krāsa

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Position
lv: Pozīcija

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Font settings
lv: Fonta uzstādījumi

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Blocks
lv: Bloki

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Font Color
lv: Fonta krāsa
