Livethemer (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Item
sr: Производ

en: Size
sr: Величина

en: Icon
sr: Икона

en: Display
sr: Приказ

en: Menu
sr: Мени

en: no
sr: не

en: Bottom
sr: Дно

en: Comment
sr: Коментар

en: Color
sr: Боја

en: Lists
sr: Листе
