Livethemer (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (57 entries)

en: Item
sv: Artikel

en: Group
sv: Grupp

en: yes
sv: ja

en: On
sv: På

en: Size
sv: Storlek

en: Links
sv: Länkar

en: None
sv: Ingen

en: Image
sv: Bild

en: none
sv: ingen

en: Font Size
sv: Fontstorlek

en: Background
sv: Bakgrund

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Top
sv: Överst

en: Icon
sv: Ikon

en: hidden
sv: dold

en: Dimensions
sv: Mått

en: Display
sv: Visa

en: Menu
sv: Meny

en: no
sv: nej

en: Node
sv: Nod

en: Page
sv: Sida

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Off
sv: Av

en: Comment
sv: Kommentar

en: Heading
sv: Rubrik

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Table
sv: Tabell

en: Color
sv: Färg

en: Repeat
sv: Upprepa

en: Square
sv: Ruta

en: center
sv: centrerad

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: Georgia
sv: Georgien

en: Lists
sv: Listor

en: Buttons
sv: Knappar

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Font Family
sv: Fontfamilj

en: Tabs
sv: Flikar

en: Font settings
sv: Inställningar för font

en: Bold
sv: Fet

en: Blocks
sv: Block

en: Page width
sv: Sidbredd

en: Italic
sv: Kursiv

en: Uppercase
sv: Versaler

en: Pager
sv: Paginerare

en: Underline
sv: Understruken

en: Regions
sv: Regioner

en: Fonts
sv: Fonter

en: Tables
sv: Tabeller

en: Lowercase
sv: Gemener

en: Font Color
sv: Fontfärg

en: The %theme theme has been enabled.
sv: Temat %theme har aktiverats.

en: The %theme theme was not found.
sv: Temat %theme kunde inte hittas.

en: visible
sv: synlig
