Livethemer (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (180 entries)

en: Item
uk: Елемент

en: Group
uk: Група

en: yes
uk: так

en: On
uk: Увімкнено

en: Size
uk: Розмір

en: Links
uk: Посилання

en: None
uk: Немає

en: Image
uk: Зображення

en: none
uk: немає

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Background
uk: Тло

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Top
uk: Зверху

en: Icon
uk: Іконка

en: hidden
uk: приховано

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Display
uk: Показ

en: Menu
uk: Меню

en: no
uk: ні

en: Node
uk: Матеріал

en: Page
uk: Сторінка

en: Bottom
uk: Знизу

en: Off
uk: Вимкнено

en: Comment
uk: Коментар

en: Heading
uk: Заголовок

en: Normal
uk: Звичайне

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Border
uk: Рамка

en: Link Color
uk: Колір посилання

en: Table
uk: Таблиця

en: Color
uk: Колір

en: Repeat
uk: Повторення

en: Padding
uk: Внутрішній відступ

en: Square
uk: Квадрат

en: Position
uk: Позиція

en: center
uk: по центру

en: left
uk: зліва

en: right
uk: справа

en: Georgia
uk: Грузія

en: Lists
uk: Списки

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Font Family
uk: Гарнітура шрифту

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Font settings
uk: Налаштування шрифтів

en: Bold
uk: Напівжирний

en: Blocks
uk: Блоки

en: Page width
uk: Ширина сторінки

en: Border Color
uk: Колір рамки

en: Italic
uk: Курсив

en: Uppercase
uk: Верхній регістр

en: Shadow
uk: Тінь

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: Underline
uk: Підкреслений

en: absolute
uk: абсолютно

en: Margins
uk: Поля

en: Margin
uk: Відступ

en: Regions
uk: Області

en: Text Align
uk: Вирівнювання тексту

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Bar Color
uk: Колір панелі

en: Tables
uk: Таблиці

en: Font Style
uk: Стиль шрифту

en: Lowercase
uk: Нижній регістр

en: Font Color
uk: Колір шрифту

en: Circle
uk: Коло

en: Inside
uk: Всередині

en: Typography
uk: Типографіка

en: Outside
uk: Зовні

en: The %theme theme has been enabled.
uk: Тему %theme увімкнено.

en: The %theme theme was not found.
uk: Тему %theme не знайдено.

en: static
uk: статично

en: Wrapper
uk: Обгортка

en: auto
uk: автоматичний

en: visible
uk: видимий

en: Overline
uk: Над текстом

en: Line-through
uk: Перекреслений

en: Teaser Display
uk: Відображення анонсу

en: Full Display
uk: Повне відображення

en: Title case
uk: Регістр заголовку

en: Designs
uk: Оформлення

en: Text transform
uk: Перетворення тексту

en: underline
uk: підкреслення

en: Padding Top
uk: Внутрішній відступ зверху

en: Padding Bottom
uk: Внутрішній відступ знизу

en: Padding Left
uk: Внутрішній відступ зліва

en: Padding Right
uk: Внутрішній відступ справа

en: Margin Top
uk: Верхня межа

en: Margin Bottom
uk: Нижня межа

en: Margin Left
uk: Ліва межа

en: Margin Right
uk: Права межа

en: Font variant
uk: Варіант шрифту

en: Small Caps
uk: Капітель

en: Text Decoration
uk: Оформлення тексту

en: justify
uk: вирівнювання з обох боків

en: Line Height
uk: Висота рядка

en: Bold + Italic
uk: Напівжирний + Курсив

en: Grid Units
uk: Одиниці сітки

en: Corner Radius
uk: Радіус кута

en: relative
uk: відносно

en: scroll
uk: прокрутка

en: Horizontal Offset
uk: Горизонтальний зсув

en: Vertical Offset
uk: Вертикальний зсув

en: Blur Radius
uk: Радіус розмивання

en: Table Rows
uk: Рядки таблиці

en: Table data
uk: Дані таблиці

en: All buttons with this label
uk: Всі кнопки з цією міткою

en: All buttons with this label.
uk: Всі кнопки з цією міткою.

en: This block only
uk: Тільки цей блок

en: Only this block, wherever it appears in your site .
uk: Лише цей блок, де б він не знаходився на сайті.

en: Blocks in this region
uk: Блоки в цій області

en: All blocks in this theme region.
uk: Всі блоки в цій області теми.

en: Blocks from this module
uk: Блоки з цього модуля

en: Blocks created by the same module as the selected block.
uk: Блоки створені тим же модулем, що й обраний блок.

en: This region only
uk: Тільки ця область

en: This region only.
uk: Тільки ця область.

en: This comment only
uk: Тільки цей коментар

en: Only this comment, wherever it appears in your site .
uk: Лише цей коментар, де б він не знаходився на сайті.

en: Comments by this user
uk: Коментарі цього користувача

en: This node only
uk: Лише цей матеріал

en: Only this node, wherever it appears in your site.
uk: Лише цей матеріал, де б він не знаходився на сайті.

en: All tables with this label
uk: Всі таблиці з цією міткою

en: All tables with this label.
uk: Всі таблиці з цією міткою.

en: theme settings page
uk: сторінка налаштувань теми

en: This page
uk: Ця сторінка

en: This page only.
uk: Лише ця сторінка.

en: Pages in this path
uk: Сторінки за цим шляхом

en: All pages in this path.
uk: Всі сторінки за цим шляхом.

en: All sitewide
uk: На всьому сайті

en: All sitewide.
uk: На всьому сайті.

en: About Livethemer
uk: Про модуль Livethemer

en: Manage Livethemer
uk: Керування Livethemer

en: Livethemer Configuration
uk: Конфігурація Livethemer

en: Configure Livethemer
uk: Налаштувати Livethemer

en: Livethemer Debugging Information
uk: Зневаджувальна інформація Livethemer

en: Livethemer debugging information.
uk: Зневаджувальна інформація Livethemer.

en: Modify theme dynamically
uk: Динамічна зміна теми

en: Livethemer engine
uk: Двигун Livethemer

en: Livethemer Inspector
uk: Інспектор Livethemer

en: Modify your theme using Livethemer
uk: Змініть вашу тему за допомогою Livethemer

en: Block Designs
uk: Дизайни блоків

en: Change block design.
uk: Змінити дизайн блоків.

en: Change button design.
uk: Змінити дизайн кнопки.

en: Comment block design.
uk: Дизайн блоку коментаря

en: Comment Author Picture
uk: Малюнок автора коментаря

en: Picture Display
uk: Відображення малюнку

en: Picture Position
uk: Розташування малюнку

en: Comment Links
uk: Посилання коментарів

en: Header Area
uk: Область верхнього колонтитулу

en: Change the Header Area (styling for site name, slogan etc).
uk: Змінити область верхнього колонтитулу (стилі для назви сайту, девізу тощо)

en: Change overall window design.
uk: Змінити загальний дизайн вікна.

en: Image Designs
uk: Дизайни зображень

en: Change image design.
uk: Змінити дизайн зображень.

en: Change links.
uk: Змінити посилання.

en: Change block lists.
uk: Змінити списки блоків.

en: Change menu styles.
uk: Змінити стилі меню.

en: node block design.
uk: дизайн блоку матеріалу.

en: User Picture
uk: Малюнок користувача

en: Page Designs
uk: Дизайни сторінок

en: Change page design.
uk: Змінити дизайн сторінки

en: Page Layouts
uk: Макети сторінок

en: Change page layout.
uk: Змінити макет сторінки

en: Pager Designs
uk: Дизайни сторінкового навіґатора

en: Change pager design.
uk: Змінити дизайн сторінкового навіґатора

en: Style regions.
uk: Стилізувати області.

en: Change tab design.
uk: Змінити дизайн вкладки

en: Table Styles
uk: Стилі таблиць

en: Change table styles.
uk: Змінити стилі таблиць.

en: Change typography.
uk: Змінити типографіку.

en: Disc
uk: Диск

en: Show or Hide the block heading
uk: Показати чи приховати заголовок блоку

en: Item Bullet
uk: Маркер елементу

en: Bullet Type
uk: Тип маркера

en: Bullet Image
uk: Зображення маркера

en: Bullet Position
uk: Розташування маркера

en: Link Style
uk: Стиль посилання

en: overline
uk: надкреслений

en: line-through
uk: перекреслений
