Livethemer Base (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia
