Livethemer Base (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Second sidebar
vi: Sidebar thứ hai

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang
