Livethemer Base (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة
