Livethemer Base (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας
