Livethemer Base (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony
