Livethemer Base (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Pre-Header
hu: Fejléc előtti

en: Pre-Content
hu: Tartalom előtti
