Livethemer Base (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: First sidebar
id: Sidebar pertama

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah
